Jak vyhubit štěnice SVÉPOMOCÍ

Štěnice v posteli

Hubení štěnic svépomocí je možné, avšak za předpokladu:

  • že vhodným komerčním přípravkem zasáhneme VŠECHNY jednice v bytě. To znamená, že nesmějí být na nepřístupných místech, kam se fakticky s přípravkem nedostaneme. Ošetření plošné s dlouhodobou stoprocentní účinností přípravku zvládnou jen profesionální dezinsekční látky, které nejsou volně prodejné.

Štěnice v posteli

  •  že je výskyt štěnic ve zcela počátečním stadiu. Je třeba si však uvědomit, že štěnice jsou světloplaché a ve dne jsme si jich nemuseli všimnout, protože mohou být schované ve škvírách.

Štěnice pod vypínačem

  •  že v bytě nezůstanou ani žádná vajíčka štěnic. Je třeba zkontrolovat prdádlo i předměty, zda nejsou někde vajíčka přilepená.

Štěnice na zdi

  •  že prádlo, u kterého nemůžeme zcela vyloučit, že na něm nejsou přilepena žádná vajíčka, vypereme na vyvářku, protože nižší teplota nemusí nevylíhlé jedince zcela zahubit. Bohužel to bývá často technicky nemožné, protože by došlo k poškození některých druhů prádla vysokou teplotou.

Štěnice pod obrázkem

  • že komerčním dezinsekčním přípravkem ošetříme i každého jedince, který se nachází ve všech věcech i prostorech, odkud mohlo dojít k migraci/zavlečení štěnic do bytu. Nesmíme zapomenou na zavazadla, věci v nedávné době odnesené z bytu a uložené do sklepa, ale také především na zavazadlový prostor vozidla a pokud je podezření na mograci z přímého okolí, nesmíme zapomenout i na byty přímých sousedů.

Štěnice pod čalouněním

  • pokud po svépomocném zákroku zjistíme, že se objevují další štípance, je třeba neodkládat hubení zkušenou odbornou firmou. Další postup konzultujte na bezplatné lince 800 100 180, Dispečink 602 204 500.

 

Návrat na hlavní stránku zde:

http://www.jak-vyhubit-stenice.cz/

VOLEJTE ZDARMA 800 100 180

DISPEČINK 602 204 500